READY TO SHIP
Precut Puzzles
Every Elms Puzzle is meticulously handcrafted using 1/4" thick hardwood and a delicate blade, one piece at a time. No computers, no lasers. Just a skilled artisan, fine materials, and simple tools that come together to create one-of-a-kind heirlooms.
-
Winter Village
292 piecesRegular price $800Unit price per -
Gold Ribbon Christmas Tree
260 piecesRegular price $715Unit price per -
Winter Village
339 piecesRegular price $930Unit price per -
Santa's Home
202 piecesRegular price $555Unit price per -
Winter Fairytale
165 piecesRegular price $450Unit price per -
Polar Bears
361 piecesRegular price $990Unit price per -
Still Life: Flowers and Fruit
288 piecesRegular price $790Unit price per -
Sold outCottagecore A-frame
234 piecesRegular price $640Unit price perSold out -
Little Red Truck
303 piecesRegular price $755Unit price per -
The Drummer
274 piecesRegular price $685Unit price per -
A Garden Lunch
210 piecesRegular price $575Unit price per -
Shakin' Up the Street
147 piecesRegular price $365Unit price per -
Time to Celebrate
147 piecesRegular price $365Unit price per -
Cherry Girl
363 piecesRegular price $995Unit price per -
Painting Marilyn
109 piecesRegular price $295Unit price per -
Where's Alice?
226 piecesRegular price $620Unit price per -
Peace of Heaven
319 piecesRegular price $875Unit price per -
Plant Nook
210 piecesRegular price $575Unit price per -
Poppy Woman
316 piecesRegular price $790Unit price per -
Meow Toboggan
356 piecesRegular price $975Unit price per -
Cockadoodledoo
107 piecesRegular price $275Unit price per -
Close Your Eyes
126 piecesRegular price $345Unit price per -
Carousel Dreams
221 piecesRegular price $605Unit price per -
Idaho Mountain Cabin
226 piecesRegular price $620Unit price per -
Meow Toboggan
316 piecesRegular price $865Unit price per -
Red Bonnet
221 piecesRegular price $605Unit price per -
Evening Stroll
267 piecesRegular price $730Unit price per -
Orange Picking
351 piecesRegular price $965Unit price per -
Warm Winter Sheep
380 piecesRegular price $1,045Unit price per -
South Street
369 piecesRegular price $1,010Unit price per -
It Must Be Love
50 piecesRegular price $150Unit price per -
Garden Tea
281 piecesRegular price $700Unit price per -
Raining Marbles
333 piecesRegular price $830Unit price per -
Warriors of the Plains
318 piecesRegular price $795Unit price per -
His Winter Diversion
350 piecesRegular price $960Unit price per -
Fishing by Old Grist Mill
116 piecesRegular price $315Unit price per




































