Custom Made
Classic Elms Puzzles
Customizing an Elms Puzzle is a special experience. Each puzzle is made to order and personalized to your liking. You can choose your favorite artisan, request specific whimsy pieces, and more. If you'd like use one of your own images, click here.
-
Shakin' up the Street
Regular price From $150Unit price per -
Public Television
Regular price From $150Unit price per -
Psychedelizard
Regular price From $150Unit price per -
Pink Parrot Club
Regular price From $150Unit price per -
One Fine Day
Regular price From $150Unit price per -
Nested Dolls
Regular price From $150Unit price per -
Mother and Child
Regular price From $150Unit price per -
Lady in Red
Regular price From $150Unit price per -
Ladies Ready to Wear
Regular price From $150Unit price per -
Hydrangea Friends
Regular price From $150Unit price per -
Happy Place
Regular price From $150Unit price per -
Haliburton Morning
Regular price From $150Unit price per -
From the Beginning
Regular price From $150Unit price per -
Feeding Winter Birds
Regular price From $150Unit price per -
Fairy Orchestra
Regular price From $150Unit price per -
Elimination Round
Regular price From $150Unit price per -
Dog with Butterflies
Regular price From $150Unit price per -
Colorful Paisley Peacock
Regular price From $150Unit price per -
Chinoiserie
Regular price From $150Unit price per -
Chinese Tea
Regular price From $150Unit price per -
Caddy Corner
Regular price From $150Unit price per -
Blue Plate
Regular price From $150Unit price per -
BEEP BEEP!
Regular price From $150Unit price per -
Always Room for One More
Regular price From $150Unit price per -
Yellow Chevy
Regular price From $150Unit price per -
Woodland Wonder
Regular price From $150Unit price per -
Winter Passage
Regular price From $150Unit price per -
Waiting to Sail
Regular price From $150Unit price per -
Waiting to Haul
Regular price From $150Unit price per -
Umbrella of Adventure
Regular price From $150Unit price per -
Turnaround
Regular price From $150Unit price per -
Turbat Creek
Regular price From $150Unit price per -
Tourist Ferry
Regular price From $150Unit price per -
Tidal Shores of Vinalhaven
Regular price From $150Unit price per -
The Rose Collection
Regular price From $150Unit price per -
Thru Drinking Cats
Regular price From $150Unit price per -
The Harbor Shack
Regular price From $150Unit price per -
The Fall with Dandelion
Regular price From $150Unit price per -
The Drummer
Regular price From $150Unit price per -
Tam, Bracken and Bramble in Front of the Fire
Regular price From $150Unit price per -
Surf Weekend Away
Regular price From $150Unit price per -
Sunflowers on Monhegan
Regular price From $150Unit price per -
Sunday Morning
Regular price From $150Unit price per -
Summer Picnic with Dandelion, Zelly & Mumu
Regular price From $150Unit price per -
Starry Night
Regular price From $150Unit price per -
South Street, Kennebunkport
Regular price From $150Unit price per -
Snow Landscape
Regular price From $150Unit price per -
Sailing Past Bustin Island
Regular price From $150Unit price per -
River of Dreams
Regular price From $150Unit price per -
Rabbit Village
Regular price From $150Unit price per -
Ra-Ra in the Kitchen
Regular price From $150Unit price per